Tuś zabłóndził: W Grocie Stankosia » Jak wejść do groty?

Jak wejść do groty?

Przyjynci w grono jaskiniowców

Jaskiniowcy to muszóm umieć z komputerym!

Wejść do groty mogóm tylko rejestrowani jaskiniowcy. Rejestracje by se dało nazwać pół-automatycznóm. Rejestrujesz se za pomocóm bardzo prostego formularza, kiery nóndziesz na kóncu strónki.

W wypadku, że Cie znóm jako (aktywnego) klubowicza albo przyjaciela klubu, Ci automatycznie wytworzym konto a mailym poślym hasło oraz informacje co a jak (oraz jaksi prywatne pozdrowiynia;) Zaroz po piyrfszym wejściu se hasło zmiynisz na jaksi sfoje, sympatyczniejsze. W takim wypadku je rejestracja "automatyczno":)

W wypadku, że Cie nie znóm (i choć nie liczym, że by gdosi taki se tu chcioł zarejestrować) to tak proste nima. Bejesz mnie musioł przekonać o tym, że mosz na wejści do jaskini prawo (jakim sposobym to też patrz niży).

Co je takigo w grocie, co poza nióm nima

Dopóki zostajesz poza grotóm (czyli nie zalogujesz se) nie uwidzisz niektóre zdjyncia (ale poza tym cenzure nie lubiym;) To je tymczasym jedyno wygoda do jaskiniowców nieklubowiczów.

Jaskiniowcy klubowicze majóm wygód płynóncych z wejścio do groty kapke wiyncyj. Mogóm miynić dane u sfoigo profilu klubowicza (miano, nazwisko, kontakt itd.). Oprócz tego mogóm zobaczyć ty kontakty inszych klubowiczów, kiere sóm przeznaczóne yny do klubowiczów.

A w przyszłości tego beje jeszcze wiyncyj, np. planujym ankietki a głównie możliwość prostego wkłodanio aktualności. Oczywiście aj w wypadku groty płaci, że czakóm na jakikolwiek pomysły, jak jóm ulepszyć:)

Rejestracja nowego jaskiniowca

Bez ściymnianio proszym, fszystko musi być wypełnióne;) Nie musisz czytać żodnych warunków, żodne nie sóm, wierzymy, że se bejesz w grocie odpowiednio zachowywoł (czyli jak prawdziwy jaskiniowiec:))

Imie:

Nazwisko:

Email:(przidzie Ci na niego hasło dostympu a dalsze info)

Login:(maks. 32 znaków, raczyj bez haczyków itp.)

Wiadomość:

 

Móm nadzieje, że w nie bejecie mieli z registracjóm problemy. Jak by jednak jaksi były, napiszcie mi pytki na maila, naisto to pómoże aji inszym. Dziynka.

Strónki miyszkajóm u Monstra. Fszystki ©eczka na tych strónkach patrzóm Klubu Młodych W Grocie Stankosia, kiery możecie w razie potrzeby kontaktować mailym. Autorym loga je straszliwy, roślinożerczy Wedzio. Autorym i adminym tych strónek je straszliwy, miynsożerczy Predzio - tak go nie gniywejcie a byjcie tu grzeczni! Piyrfszo zmianka o strónkach pochodzi uż z roku 2006, ostatnio zmiana tych strónek sie odbyła w roku bieżóncym:)

Wejści do groty
login:
hasło: